Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

20sep 2023
workshop Natuurlijk Parfumeren met etherische oliën

Veritarôm Aromatherapie
Wassenaar

In de Aromatherapie workshop Natuurlijk Parfumeren leer je de fijne kneepjes en de goeie technieken om etherische oliën met elkaar te mengen tot een heerlijk ruikend natuurlijk parfum. Een leuke en ontspannen middag.

De workshop Natuurlijk Parfumeren is een leuke en ontspannen middag waar je nieuwe kennis en vaardigheden op doet over het zelf maken van een natuurlijk parfum met etherische oliën. En aan het eind van de workshop ga je naar huis met jouw persoonlijke en natuurlijke parfum roller die je zelf hebt gecreëerd.

 

Programma

  • In deze workshop leer je de basis van Natuurlijk Parfumeren met etherische oliën.
  • Je leert welke etherische oliën goed met elkaar mengen om een fijne geur te realiseren.
  • Je maakt kennis met de vier blending technieken.
  • Je leert je neus verder te trainen in het professioneel ruiken.
  • Je gaat je vaardigheden (verder) ontwikkelen in een methode die veel parfumeurs gebruiken: Het blenden en mengen van geuren op Geur Groepen.
  • Je gaat op deze middag veel ruiken en zelf oefenen.

 

De workshop Natuurlijk Parfumeren is een ware geur belevenis. ZIj duurt 3 uur en is een mooie mix van theorie, praktijk en ontspanning. Verder werken we in kleine groepjes zodat er veel ruimte is voor vragen en persoonlijke aandacht.

Deze workshop wordt regelmatig gegeven. Dus als je deze keer niet kunt, kijk dan op de website voor andere data. 

 

Informatie

20 sep 2023
13.30 - 16.30
47,50
Minimaal 3 deelnemers.
Maximaal 5 deelnemers.

Waar?

Praktijk & cursus ruimte Veritarôm Aromatherapie
Zijdeweg 18
2244 BG Wassenaar

workshop Natuurlijk Parfumeren met etherische oliën