Fijne ruimte te huur voor workshops, scholing, vergadering, meditatie, yoga, (groeps)coaching etc.

't Leefstijlhuys Voorburg
Voorburg

Ben je op zoek naar een warme, representatieve en instapklare ruimte in het hart van Voorburg? Deze prachtig gerenoveerde ruimte van 30 m² is van alle gemakken voorzien en per direct beschikbaar voor verhuur. Op een super-locatie in oud-Voorburg!

Gelegen in het charmante oude centrum, op loopafstand van winkels, horeca en station Voorburg.

Ook met de auto is 't Leefstijlhuys uitstekend bereikbaar: slechts 1 minuut vanaf afslag Voorburg op de A12, met volop gratis parkeergelegenheid op loopafstand.

Incidentele of structurele huur per dagdeel, dag of avond. 

Beschikbaar op de donderdagen, vrijdagen, zaterdagen en zondagen. Soms ook op de woensdagen.

't Leefstijlhuys is perfect voor (groeps) coaching, therapie, healingsessies, paramedische beroepen, workshops, scholing en vergaderingen (tot 18 personen) en yoga- of meditatiesessies (tot 8 personen).

Voorzieningen ’t Leefstijlhuys:

Dertig vierkante meter met eigen ingang en wachtruimte. 

Toegang via Tapp-key. 

Pantry met Senseo, waterkoker en servies, glaswerk en bestek voor 20 personen.

Tafels met 20 comfortabele stoelen. 

Een berging voor als de ruimte leeg moet zijn. 

Toilet met fonteintje.

Bij de huurprijs inbegrepen zijn yogamatten, meditatiekrukjes, dekentje en kussentjes. 

Kijk voor tarieven op de website: www.praktijkruimtehurenvoorburg.nl

Over 't Leefstijlhuys Voorburg

Mijn naam is Anita Stolk. Ik ben moeder van twee geweldige dochters, heb een fijne latrelatie, ben baasje van mijn lieve hondje Gaia, woon in Voorburg en leef een gelukkig leven. 

Ik hebb 33 jaar met heel veel liefde als Verpleegkundige gewerkt, sinds juni 2022 gecombineerd met mijn praktijk voor leefstijlcoaching. 

Ik richt me nu volledig op mijn werk als Leefstijlcoach en heb daarmee echt mijn passie gevonden! 

Maar ik heb nóg een passie: mijn eigen praktijkruimte; 't Leefstijlhuys in het oude centrum van Voorburg. 

Deze ruimte (bouwjaar 1900!) is bijzonder en heel sfeervol ingericht en prettig om in te werken. 

Ik verhuur het ook aan anderen omdat ik geloof dat er op zo'n fijne plek veel meer mensen mogen groeien, ontwikkelen en verbinding mogen maken. Het is een plek waar mensen mogen landen, ontdekken en verder komen, op hun eigen manier en in hun eigen tempo. 

Ik hoop dat er mooie processen in gang worden gezet, dat er fijne en helende momenten ontstaan en dat iedereen die hier werkt of wordt begeleidt een stap dichter bij zichzelf mag komen. 

Deze ruimte is er om te delen, zodat zoveel mogelijk mensen kunnen groeien en zich kunnen ontwikkelen. 

Kijk voor meer informatie over de leefstijlcoaching op www.lifestylecompanyvoorburg.nl

Kijk voor meer informatie over de verhuur op www.praktijkruimtehurenvoorburg.nl

  


't Leefstijlhuys Voorburg

Anita Stolk

Zwarte Pad 19
2271BT Voorburg

Fijne ruimte te huur voor workshops, scholing, vergadering, meditatie, yoga, (groeps)coaching etc.