Counselling en coaching | live of online

IndivForte | ACT, counselling, coaching, Mindfulness, Compassie
Leiderdorp | Online

Het antwoord waar jouw onrust vandaan komt, zit in jou. Wat ik doe, is je helpen om het vertrouwen in jezelf te herstellen. Ieder mens is krachtig. Ieder mens is wijs. Ieder mens is uniek. Ieder mens is prachtig.

Voor wie?

  • Heb je het gevoel dat je niet uit je leven haalt wat erin zit?
  • Loopt er iets niet goed in jouw leven?
  • Ben je niet gelukkig, bijvoorbeeld door verlies, trauma, burnout, hooggevoeligheid, adhd, depressie, scheiding, relatie- of werkgerelateerde problemen?
  • Wil je ervaren hoe het is om dit met iemand te bespreken. Tijd alleen voor jou, in mijn praktijk in Leiderdorp of online in jouw vertrouwde omgeving?
  • Wil je voelen hoe het is als er zonder oordeel, empathisch naar je geluisterd wordt?
  • Wil je op zoek naar wat er anders kan in jouw leven?
  • Wil je leren hoe je effectiever met jouw problemen om kunt gaan, nu en in de toekomst?

Dan is counselling en coaching iets voor jou. Het antwoord waar jouw onrust vandaan komt, zit in jou. Wat ik doe, is je helpen om het vertrouwen in jezelf te herstellen. Ieder mens is krachtig. Ieder mens is wijs. Ieder mens is uniek. Ieder mens is prachtig.

Wat levert het jou op?

  • Het brengt je rust, zonder dat je leven saai wordt
  • Het maakt je fit, zonder dat je constant in beweging hoeft te zijn
  • Het geeft je levensvreugde, zonder dat je nooit verdriet mag hebben
  • Het maakt je nieuwsgierig, zonder dat je alles hoeft te weten
  • Het geeft je structuur, zonder dat het gaat benauwen
  • Het maakt je bewust, zonder dat je altijd alert moet zijn
  • Het maakt je blij met jezelf, zonder dat je niets aan jezelf mag veranderen

Over IndivForte | ACT, counselling, coaching, Mindfulness, Compassie

Esther van der Sluis

Mijn overtuiging is dat ieder mens krachtig en prachtig is. Vanuit dit geloof begeleid ik mensen bij het (her)vinden van innerlijke rust, eigen kracht en wijsheid. Het geeft mij voldoening als ik mensen kan bijstaan tijdens of na een moeilijke, stressvolle periode, en mensen kan helpen hun leven meer betekenis te geven. Werkgerelateerde stressklachten en stressklachten, ontstaan door stressvolle gebeurtenissen, zoals het overlijden van een dierbare, een ernstige ziekte, echtscheiding, verhuizing, ontslag, burnout en meer …

Ik ben 27 jaar ondernemer en heb 10 jaar gewerkt als manager in het bedrijfsleven. Ik kan niet zeggen dat de jaren als ondernemer mijn voorkeur hebben, boven de jaren als werknemer voor een organisatie. Beide heb ik nodig gehad om kennis te vergaren en ervaring op te doen, die mij nu in staat stellen dit inspirerende vak in vrijheid te mogen uitoefenen.

Wat maakt mijn begeleiding uniek? 56 jaar levenservaring, 37 jaar werkervaring, vakopleiding en tijdens individuele trajecten en trainingen kunnen werken met zachtheid en empathie enerzijds èn uitdaging anderzijds. Ik schroom niet mijn cliënten op respectvolle wijze een spiegel voor te houden.

Ik ben ACT-therapeut, counsellor, coach, Mindfulness- en Compassietrainer. Cliënten geven mij terug dat ik rust uitstraal, waardoor mensen het gevoel hebben dat er open en betrokken naar ze geluisterd wordt.


IndivForte | ACT-therapeut, counsellor, coach, Mindfulness- en Compassietrainer

Esther van der Sluis

Waterbieskreek 46
2353 JH Leiderdorp | Online

Lid van beroepsvereniging

Counselling en coaching | live of online