20dec 2023
Rite of the Womb: Midwinterviering voor Vrouwen.

Ruimte voor Ontwikkeling
Den Haag

Deze Ceremonie is de 13e inwijding in de traditie van de Munay Ki (Inca Sjamanisme uit Midden- en Zuid Amerika) en is alleen bedoeld voor vrouwen. Om hun vrouwelijkheid bewust te worden, te eren en te vieren en daarbij ook spanningen los te laten.

Deze Ceremonie is de 13e inwijding in de traditie van de Munay Ki (Inca Sjamanisme uit Midden- en Zuid Amerika) en is alleen bedoeld voor vrouwen. Om hun vrouwelijkheid bewust te worden, te eren en te vieren en daarbij ook de spanningen los te laten, die al van generaties her via het DNA aan ons doorgegeven worden.

Willen we onze creatiekracht vrij kunnen laten stromen, dan is het vaak nodig om eerst op te schonen en zo de weg vrij te maken. Voor vrouwen is hun baarmoeder de plaats, waar veel spanning en informatie opgeslagen ligt. Deze Ceremonie is dus helend voor onze baarmoeders.

Wat gaan we doen? Je neemt iets mee, wat voor jou een symbool van jouw vrouwelijkheid is. Verder gaan we een meditatie doen, dansen en luisteren naar muziek, delen van onze ervaringen, een dankbaarheidsritueel beleven met elkaar en tenslotte de inwijding ontvangen. Je zult lichter huiswaarts gaan.

Informatie

20 dec 2023
09.30 - 12.30
40,00

Waar?

Ruimte voor Ontwikkeling
G.J. van Marrewijklaan 131
2552JP Den Haag

Contact

Rite of the Womb: Midwinterviering voor Vrouwen.

Wat doe ik nog meer?

Ruimte voor Ontwikkeling
24nov
Training
Opleiding Systemisch Werken
Ruimte voor Ontwikkeling
Den Haag
Deze opleiding stelt je in staat om zelfstandig opstellingen te gaan begeleiden. Je ontwikkelt een solide basis om het systemisch werken zo in te zetten dat het mensen bewuster en vrijer maakt om hun eigen keuzes te maken en dat is betekenisvol werk!
Tineke Duys en Maike van den Berg
17nov
Workshop
Themadag Schatgraven
Tineke Duys en Maike van den Berg
Den Haag
Jouw innerlijke schatkist wordt in het licht gezet, opdat je verbinding kunt maken met jouw authentieke zelf. Er is voor iedereen een opstelling beschikbaar om de relatie tussen het Kind, het Zelf en de Wijze in jou helder te krijgen. Ben je erbij?
Ruimte voor Ontwikkeling
Sjamanisme
Met Hart en Ziel: basiscursus sjamanisme
Ruimte voor Ontwikkeling
Den Haag
We maken kennis met de rijkdom, die het sjamanistisch werken ons biedt. Mogelijkheden om de stem van je ziel te ervaren en te luisteren naar wat er verteld wil worden. Je zult je meer verbonden gaan voelen met de wereld om je heen en met jezelf!
Ruimte voor Ontwikkeling
10nov
Cursus
Op je Pad: Sjamanistisch trainingsjaar.
Ruimte voor Ontwikkeling
Den Haag
Tijdens deze jaartraining nodigen we je uit om op een diepere laag verbinding te maken met je ziel, zodat er bewustwording en heling mag ontstaan. Steeds weer mogen we getuige zijn van de sterke transformatie, die door deze training ontstaat.
Ruimte voor Ontwikkeling
Familie- en systeemopstellingen
Systemisch werken
Ruimte voor Ontwikkeling
Den Haag
Ons systeem van herkomst (voorouders, gezin) bepaalt op een (on)bewust niveau hoe we denken, voelen en handelen. Het is zinvol om deze patronen zichtbaar te krijgen, zodat we als een vrijer mens kunnen besluiten hoe we hiermee om willen gaan.